Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

takashi ono

site
filmmix.serwis



Main Event:
10. Japan Welterweight Title Fight 3min x 5:
Hiroki Shishido vs. Taiga Yamaguchi wygrana przez decyzję 3:0
9. Japan Super-welterweight Title Fight 3min x 5:
Kenji Kanai vs. Takashi Ono (Unit-K): wygrana przez decyzję 3:0

8. 57kg 3min x 3:
“Fantom” Shinya vs. Nico Faleyzen (Team Souwer): wygrana niejednogłośną decyzją 2:1
7. 60kg 3min x 3:
Takashi Ishikawa vs. Atsufumi Utakawa: wygrana przez TKO 3 runda
6. Heavyweight 3min x 3:
Alex Roberts vs. Majeski the Hurricane: wygrana przez TKO w 1 rundzie
5. Heavyweight 3min x 3:
Masahiro Wakashita vs. Myun Hong Man: wygrana przez decyzję 3:0
4. Kobiety 51kg 2min x 3:
Misato Tomita vs. Rena (Oikawa Dojo) wygrana przez decyzję 0:3
Kat. 60 kg
3. Koya Shimada vs. Ryoei Kitaki: wygrana przez TKO w 2 rundzie
Kat.57 kg
2. Toyo Osawa vs. Kazuyuki Fushimi: wygrana przez decyzję 0:3
Kat.65 kg
1. Hiroaki Suzuki vs. Tatsuya Yuda: wygrana przez decyzję 3:0

źródło: www.forumring.pl
Takashi Ono VS Marfio "The Warrior Tiger" Canoletti

http://sportsnavi.yahoo.co.jp/fight/pict/200410/13/041013_kak_k1_02_dj01_b.jpg
http://sportsnavi.yahoo.co.jp/fight/pict/200410/13/041013_kak_k1_02_dj02_b.jpg
http://sportsnavi.yahoo.co.jp/fight/pict/200410/13/041013_kak_k1_02_dj03_b.jpg
http://sportsnavi.yahoo.co.jp/fight/pict/200410/13/041013_kak_k1_02_dj04_b.jpg
http://sportsnavi.yahoo.co.jp/fight/pict/200410/13/041013_kak_k1_02_dj05_b.jpg
http://sportsnavi.yahoo.co.jp/fight/pict/200410/13/041013_kak_k1_02_dj06_b.jp ...
Wyniki i fotki:

1st Match : K-1 Rules / 3Min. x 3Rounds 2Ext.

Kojir VS Mike Zambidis

WINNER : Mike Zambidis (1R 2'21" KO)

2nd Match : K-1 Rules / 3Min. x 3Rounds 2Ext.

Takashi Ono VS Marfio "The Warrior Tiger" Canoletti

WINNER : Marfio "The Warrior Tiger" Canoletti (3R Decision 3-0)

3rd Match : K-1 Rules / 3Min. x 3Rounds 2Ext.

Takayuki Kohiruimaki VS Albert Kraus

WINNER : Takayuki Kohiruimaki (3R Decision 3-0)

4th Match : K-1 Rules / 3Min. x 3Rounds 2Ext.

Duane Ludwig VS William Diender

WINNER : Duane Ludwig (Ext.R Decision 3-0)

5th Match : K-1 Rules / 3Min. x 3Rounds 2Ext.

Kazuya Yasuhiro VS Samir Berbachi

WINNER : Kazuya Yasuhiro (3R Decision 3-0)

6th Match : K-1 Rules / 3Min. x 3Rounds 2Ext.

John Wayne Parr VS Arslan Magomedov

WINNER : Arslan Magomedov (Ext.R Decision 2-0)

7th Match : ROMANEX Special Rules 5Minute x 3Rounds

Norifumi "KID" Yamamoto VS Jadamba Narantungalag

WINNER : Norifumi "KID" Yamamoto (1R 1'55" KO)

8th Match : Double Main Event 2nd Match : K-1 Rules / 3Min. x 3Rounds 2Ext.

Kozo Takeda VS Buakaw Por.Puramuk

WINNER : Buakaw Por.Puramuk (Ext.2R Decision 3-0)

9th Match : Double Main Event 2nd Match : K-1 Rules / 3Min. x 3Rounds 2Ext.

Genki Sudo VS Michael Lerma

WINNER : Genki Sudo (2R 2'09" TKO ...
Esthetic TBC
K-1 WORLD MAX 2004
Date : Oct 13, 2004
Place : Yoyogi Studium, Tokyo, JAPAN

Takayuki Kohiruimak vs Albert Kraus

Kojiro vs Mike Zambidis

Duane Ludwig vs William Diender

Takashi Ono vs Marfio "The Warrior Tiger" Canoletti

John Wayne Parr vs Arslan Magomedov

Kazuya Yasuhiro vs Samir Berbachi

Norifumi "KID" Yamamoto vs Jadamba Narantungalag

Genki Sudo vs Michael Lerma

Kozo Takeda vs Buakaw Por.Puramuk ...
A oto wyniki :
http://www.judo-world.net/eju/a_tournaments/prague2004/start/logo_start.jpg

-60 kg

1. FALLON, Craig GBR
2. NAZARYAN, Armen ARM
3. UEMATSU, Kenji ESP
3. EKUTIEL, GAl ISR
5. HIRAOKA, Hiroaki JPN
5. YCHEIL, Eial ISR
7. TAYMANS, Cedric BEL
7. ZIDIRIDIS, Revazi GRE

-66 kg

1. KRNAC, Jozef SVK
2. GEORGIEV, Georgi BUL
3. DZHAFAROV, Magomed RUS
3. NASTUYEV, Musa UKR
5. MICHALEK, Mateusz POL
5. MITTERFELLNER, Andreas AUT
7. DARBELET, Benjamin FRA
7. VAZAGASVILI, Giorgi GRE

-73 kg

1. UEMATSU, Kioshi ESP
2. FRITSCH, Anthony FRA
3. BASTEA, Claudiu ROM
3. RAZVOZOV, Yoel ISR
5. KEVKHISHVILI, David GEO
5. PASHAYEV, Zaur AZE
7. BRAUN Akos HUN
7. ZARETSKIY, Konstantin RUS

-81 kg

1. ELMONT, Guillaume NED
2. MELONI, Roberto ITA
3. AZIZOV, Mehmaan AZE
3. ONO, Takashi JPN
5. CHYMCHYURI, Illya UKR
5. NETO, Joao POR
7. KARWACKI, Andrzej POL
7. PACHMANN, Thilo SUI

-90 kg

1. HUMBERT, Christophe FRA
2. KUKHARENKA, Siarhei BLR
3. ALARZA, David ESP
3. DEMONTFAUCON, Frederic FRA
5. BUDOLIN, Dmitri EST
5. LEPRE, Francesco ITA
7. DEMPF, Gerhard GER
7. HACHICHA, Skander TUN

-100kg

1. KOVACS, Antal HUN
2. PALKOVACS, Zoltan SVK
3. JURACK, Michael GER
3. MIKHAYLIN, Alexander RUS
5. JIKURAULI, Iveri GEO
5. SMOLINIEC, Pawel POL
7. MEKIIC, Amel BIH
7. PASKEVICIUS,. Marius LTU

+100kg

1. TMENOV, Tamerian RUS
2. GUJEJIANI, Lasha GEO
3. MUNTEANU, Gabriel ROM
3. TATAROGLU, Selim TUR
5. EITEL, Grzegorz POL
5. VAN DER GEEST, Dennis NEd
7. CSIZMADIA, Zoltan HUN
7. TOELZER, Andreas GE ...
Wyniki:

- Arslan Magomedov (Russia) defeated Magnum Sakai (Japan) Ko 1? R;
- Kazuya Yasuhiro (Japan) defeated David (USA) judges decision;
- Shin Nopadetsorn (Thailand) defeated Takashi Ono (Japan) Judges decision.
- Marfio Canoletti (Brazil) Defeated Hiroyuki Doi (Japan) Judges decision.
- Takayuki Kohiruimaki (Japan) defeated Tony Valente (USA) KO 3? R;
- Andy Souwer (Holland) defeated Takehiro Murahama (Japan) Judges decision;
- Duane Ludwig (USA) defeated Toshio Matsumoto (Japan) TKO 2 R
- Albert Kraus (Holland) defeated Genki Sudo (Japan) Judges decision
- Daniel Dawson (New Zeland) defeated Kojiro (Japan) Judges decision
- Masato (Japan) defeated Vince Phillips (USA) KO 2? R ...


All right reserved.
© filmmix.serwis